درباره ما|تماس با ما|نقشه سایت|پیوند|
English
۹ رمضان ۱۴۳۹ | Fri, May 25, 2018 | جمعه، ۴ خرداد ۱۳۹۷ | ۰۳:۵۵
 
نسخه چاپی ارسال به دوستان

حسین پرسان، کیست؟
محمدحسین عبدالعزیزی*: با انتصاب حسین پرسان فومنی به سمت مدیرکل روابط عمومی وزارت نفت، فعالیت حرفه ای و علمی در زمینه های اطلاع رسانی، روشنگری افکار عمومی و بازتاب تلاش های ایثارگرانه در گستره صنعت نفت از سر گرفته می شود چراکه وی

مدیری توانمند جهت فرهنگ سازی سازمانی و برنامه ریزی برای ارتقا و تحول، هویت بخشی به سازمان و بهره برداری به هنگام و بهینه از فرصت ها با توجه به مولفه های فرهنگی و اجتماعی می باشد .
پرسان، مدیری با تفکر و بینش مترقی و برخوردار از تجربه و ذخیره علمی است که توان لازم برای تلاش و تکاپو و تحول مستمر را در کارنامه خود دارد و این ویژگی ها، از عزم راسخ او برای عمق بخشیدن به شناخت جامعه از دستگاه های اداری - در حال حاضر وزارت نفت - و همچنین تلاش عاشقانه کارکنان این صنعت در گستره خشکی و دریا ، پالایشگاه ها ، مناطق عملیاتی ، جزایر و سکوها ، دکل های حفاری ، خطوط انتقال نفت و گاز ، نفتکش ها و صنایع پتروشیمی و ... حکایت دارد.
مدیر کل جدید در این مدت کوتاه ، ضمن بازدید از تاسیسات و مراکز صنعت نفت و کسب اطلاعات تخصصی جدید ، شیوه های مثبت و موثر و رسم های خوشایندی چون : ارتباط مستمر و سازنده با رسانه ها ، نشست های متوالی اصحاب رسانه با مدیران ارشد صنعت نفت ، همایش سراسری مسئولان روابط عمومی با حضور وزیر محترم نفت و معاونین و مدیران ارشد صنعت و ... را احیا کرد .
همچنین پرسان مدیری فهیم و فرهیخته و از اعضای موثر و نقش آفرین انجمن روابط عمومی ایران است و چند نوبت عضو هیأت مدیره انجمن روابط عمومی ایران بوده است .مدیریت انسانی و عاطفی ، ترویج تحرک و نشاط در محیط کار ، افزایش تلاش در مواجهه با ناکامی ها ، رویکرد مثبت به تعالی کارکنان و سهم آنان در ارتقای کیفی سازمان و سرانجام نگاه عاشقانه و ارزش مدار به کار از اولویت های ذهنی حسین پرسان فومنی به شمار می آید .
ضمن آرزوی موفقیت برای این چهره خدوم ، ارزشی و پر کار، امید است در زمینه : برگزاری جشنواره نفت و رسانه ، انتشار نشریه تخصصی نفت به زبان انگلیسی و همچنین آموزش و بازآموزی کارکنان روابط عمومی نیز حرکات چشمگیری را شاهد باشیم . ان شاء ا...

* مدیرکل روابط عمومی وزارت نفت در زمان وزارت آقازاده و رییس فعلی روابط عمومی صندوق های بازنشستگی صنعت نفت

۴ بهمن ۱۳۸۸ ۰۰:۰۸
کد خبر: 7927
    


 نظر جدید 

نام فرستنده :  
ایمیل :    
عنوان :
توضیح : *
لطفا کدی را که در شکل زیر می بینید، وارد کنید:
(کوچک یا بزرگ بودن حروف مهم نیست)
  *
 
* = ضروری 

Powered By RADCOM