درباره ما|تماس با ما|نقشه سایت|پیوند|
English
۹ رمضان ۱۴۳۹ | Fri, May 25, 2018 | جمعه، ۴ خرداد ۱۳۹۷ | ۰۳:۵۵
 
نسخه چاپی ارسال به دوستان

آغاز ثبت نام اینترنتی برای آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران
شرایط آزمون جدید استخدامی شرکت ملی نفت جمهوری اسلامی ایران اعلام شد.

شرکت ملی نفت ایران به منظورتأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود جهت خدمت در مناطق عملیاتی شرکتهای ملی مناطق نفتخیز جنوب، ملی حفاری، حفاری شمال، نفت و گاز اروندان، پایانه های نفتی و سایر واحدهای تابعه از بین واجدین شرایط مرد و زن در مقطع تحصیلی دیپلم، کاردانی، کارشناسی (لیسانس ) و بالاتر از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه فنی/ تخصصی و روانشناختی ، طب صنعتی و گزینش استخدام می کند.
تذکر 1: در رشته های تحصیلی مقطع کارشناسی طبق دستورالعمل استخدام وزارت نفت، فارغ التحصیلان ممتاز در اولویت اول جذب قرارداشته و در صورت عدم تأمین نیرو از بین این دسته از متقاضیان ، از پذیرفته شدگان آزمون کتبی جهت انجام مصاحبه دعوت خواهد شد.
تذکر 2: کارکنان اناث قراردادی موقت (مدت معین)و پیمانکاری شاغل در صنعت در صورت دارا بودن شرایط استخدام می توانند بدون توجه به جنسیت در رشته تحصیلی مرتبط با مدرک تحصیلی خود و صرفاً در مقاطع کاردانی و کارشناسی در آزمون استخدامی شرکت نمایند.
تذکر 3: بنابر اعلام نظر اداره کل اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران فرزندان معزز شهدا به منظور بهره مندی از تسهیلات سهمیه استخدامی ویژه فرزندان شاهد می بایست لزوماً در آزمون استخدامی ثبت نام و شرکت نمایند.
تذکر 4:جهت تأمین نیاز نیروی انسانی استان بوشهر، سهمیه 50 درصدی متعلق به داوطلبان بومی این استان مطابق ضوابط و دستورالعملهای موجود اعمال خواهد شد و داوطلبان محترم استان مذکور مجاز به ثبت نام و شرکت در تمامی مقاطع تحصیلی (به غیر از دیپلم) خواهند بود.
تذکر 5: جهت تأمین نیاز نیروی انسانی استان خوزستان ، سهمیه 100 درصدی مقطع دیپلم و 70 درصدی مقطع کاردانی متعلق به داوطلبان بومی این استان مطابق ضوابط و دستور العملهای موجود اعمال خواهد شد.
الف ـ شرایط داوطلبان استخدام:
1- شرایط عـمومی :

1ـ1ـ تابعیت دولت جمهوری اسلامی ایران و متدین به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان رسمی کشور
1ـ2ـ عدم سوء پیشینه کیفری
1ـ3ـ داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمانی به تائید سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت (طب صنعتی)
1ـ4ـ دارا بودن کارت پایان خدمت یا معافیت دائم کامپیوتری در زمان ثبت نام (برای داوطلبان مرد)
1ـ‎5ـ عدم اشتغال و تعهد به کار به صورت پیمانی، آزمایشی و رسمی در سازمانها و موسسات دولتی و مراکز وابسته به آن و همچنین عدم استخدام بصورت پیمانی یا رسمی در واحدهای تابعه صنعت نفت (شرکت ملی نفت، گاز، پتروشیمی و پالایش و پخش و شرکتهای فرعی آنها)

2- شـرایط سـنی :

حداکثر سن برای داوطلبان مقطع دیپلم 23 سال (متولدین 1/1/64 و بعد از آن)، کاردانی26 سال (متولدین 1/1/61 و بعد از آن) کارشناسی30 سال (متولدین 1/1/57 و بعد از آن) و کارشناسی ارشد 34 سال (متولدین 1/1/53 و بعد از آن) می باشد.
2-1-مدت زمان خدمت سربازی به حداکثرسن داوطلبان افزوده می شود.
2-2- مدت سابقه کار معتبر، مفید و مرتبط با مدرک تحصیلی و شغل مورد نظر(به شرط پرداخت حق بیمه)، حداکثر به میزان 5 سال به سقف سنی فوق افزوده می شود(ارائه گواهی معتبر الزامی است).
2-3- مدت زمان سابقه کار تمام وقت بصورت پیمانکاری طرف قرارداد واحدهای تابعه صنعت نفت و یا قراردادی موقت(مدت معین) به حداکثر سن افزوده می شود(ارائه گواهی های معتبر الزامی است).
2-4- شرط حداکثر سن در مورد ایثارگران با رعایت موارد ذیل افزایش می یابد:
الف -داوطلبانی که در جبهه های نبرد حق علیه باطل به طور داوطلبانه حضور داشته اند، به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب دراثر مجروحیت
ب - داوطلبانی که در طول جنگ تحمیلی به اسارت دشمن بعثی و یا گروههای ضد انقلاب درآمده اند، به میزان مدت اسارت و حضور در جبهه
ج - افراد خانواده شهدا و مفقودالاثرها(همسر، فرزندان،پدر و مادر، برادروخواهر)، جانبازان (فرد جانباز) و آزادگان (فرد آزاده) حداکثر به میزان 5 سال
2-5- شرط حداکثر سن برای داوطلبان بومی تا سه سال قابل افزایش است.
2-6- کارمندان رسمی صنعت نفت که متقاضی تعدیل مدرک تحصیلی می باشند از شرط سنی معاف هستند.

تذکر : با رعایت موارد فوق الذکر، تحت هیچ شرایطی حداکثر سن برای داوطلبان دارای مدرک دیپلم نباید از 30 سال، کاردانی 32 سال و برای کارشناسی و بالاتر از 40 سال بیشتر باشد.

تعریف بومی : در این آزمون بومی به داوطلبانی اطلاق می گردد که محل تولد یامحل اخذمدرک تحصیلی دیپلم آنان یکی از شهرها و مناطق استانهای خوزستان، کهگیلویه وبویراحمد و بوشهر باشد.

3- شـرایط مـعدل :

حداقل معدل برای داوطلبان با مدرک تحصیلی دیپلم 14، کاردانی و کارشناسی 13 می باشد.
3-1- به داوطلبان بومی در مقطع دیپلم و کاردانی یک نمره و صرفاً در مقطع کارشناسی نیم نمره در شرط معدل تقلیل داده خواهد شد.
تذکر : افرادی که از مزایای این تبصره بهره مند می گردند حق استفاده از مزایای سایر بندهای شرط معدل را ندارند.
3-2- بر اساس قانون تسهیلات استخدامی ویژه فرزندان شاهد(فرزند شهید/مفقودالاثر) رعایت حداقل شرط معدل برای فرزندان شاهد داوطلب استخدام الزامی نمی باشد. لیکن رعایت حداقل معدل مورد پذیرش وزارت علوم، تحقیقات و فناوری الزامی است.
3-3- شرط معدل برای داوطلبان شاغل بصورت پیمانکاری(طرف قرارداد واحدهای تابعه صنعت نفت) در مقطع دیپلم و کاردانی 12 و در مقطع کارشناسی 5/12 می باشد.
تذکر: داوطلبانی که از مزایای این بند بهره مند می گردند حق استفاده از مزایای سایر بندهای معدل را ندارند.
3-4- به داوطلبان شاغل که به هنگام ثبت نام بصورت قراردادی تمام وقت (با مدت معین) حسب ضوابط مصوب وزارت نفت به خدمت گرفته شده اند به ازای هر سال سابقه خدمت در صنعت نفت 2/0 نمره و حداکثر یک نمره درشرط معدل آنان تقلیل داده می شود.
تذکر: داوطلبانی که از این بند استفاده می نمایند حق استفاده از سایر بندهای معدل را ندارند.
3-5- فارغ التحصیلان مقاطع کارشناسی دانشگاههای صنعتی شریف، صنعتی امیرکبیر، دانشگاه تهران، صنعتی اصفهان، تربیت مدرس، شیراز، علم و صنعت، خواجه نصیرالدین طوسی و دانشگاه صنعت نفت صرفاً در رشته های فنی با تقلیل یک نمره در شرط معدل می توانند در آزمون استخدامی شرکت نمایند.
3-6- رعایت شرط معدل برای کارکنان رسمی صنعت نفت که متقاضی تعدیل مدرک می باشند الزامی نیست. لیکن می بایست حداقل شرط معدل مورد پذیرش وزارت علوم، تحقیقات و فناوری رعایت شده باشد.

4- شرایط مدرک تحصیلی :

4-1- مدارک دانشگاهی کسانی برای شرکت در آزمونهای استخدامی قابل قبول است که از لحاظ ارزش علمی، مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری باشد.
4-2- دارا بودن مدرک تحصیلی و یا گواهی فراغت از تحصیل که در آن مقطع، رشته و گرایش تحصیلی، معدل و تاریخ فراغت از تحصیل ذکر شده باشد (گواهی تحصیلی یا لغو معافیت تحصیلی صادره برای حوزه نظام وظیفه مورد پذیرش نخواهد بود).
4-3- تائید مدارک فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی از سوی دفتر امور فارغ التحصیلان سازمان مرکزی آن دانشگاه و فارغ التحصیلان خارج از کشور از طرف وزارت علوم، تحقیقات و فناوری الزامی است.
4-4-مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور می بایست از طریق سازمان مرکزی پیام نور و با ذکر معدل کل صادر گردیده باشد.
تذکر 1 : فارغ التحصیلان و دانشجویان مقاطع تحصیلی بالاتر از مقاطع اعلام شده، مجاز به شرکت در آزمون استخدامی برای مقاطع تحصیلی پایین تر نخواهند بود.
تذکر 2 : مدارک داوطلبانی که تاریخ فراغت از تحصیل یا تاریخ پایان خدمت نظام و یا کارت معافیت دائم آنان بعد از تاریخ برگزاری آزمون استخدامی باشد به هیچ وجه مورد پذیرش قرار نمی گیرد.

5- شرایط فارغ التحصیلان ممتاز:

فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی(لیسانس) ورودی سال 75 به بعد و کارشناسی ارشد ورودی سال 77 وبه یعد دانشگاههای داخل کشور و در خصوص دانشگاههای خارج کشور بدون در نظر گرفتن سال ورود به دانشگاه ، در رشته های مورد نیاز (مندرج در جدول شماره 2)، که دارای یکی از شرایط مندرج در جدول شماره 1 باشند بدون شرکت در آزمون کتبی به مرحله بعدی (مصاحبه فنی/ تخصصی و روانشناختی) راه خواهند یافت، لذا داوطلبانی که واجد شرایط ذکر شده می باشند لازم است کلیه مدارک معتبر و سایر مدارک مربوط به احراز شرایط ممتازی را درصورت دعوت به مصاحبه ارائه نمایند. به داوطلبان اکیداً توصیه می گردد پس از اطمینان از دارا بودن شرایط و مدارک لازم، ادعای ممتازی نمایند چرا که این ادعا باعث می گردد تا فرد در آزمون کتبی شرکت داده نشود و درصورت عدم احراز شرایط ممتازی فرصت شرکت در آزمون کتبی و ادامه فرایند را نیز از دست بدهد.
تذکر 1 : فارغ التحصیلان ممتاز تحت هر شرایط مشمول استفاده از امتیازات تقلیل شرط معدل اعلام شده در بند 3 نمی باشند و صرفاً معدلهای اعلام شده در جدول شماره1 ملاک عمل خواهد بود.
تذکر 2 : متقاضیانی که به عنوان فارغ التحصیل ممتاز در آزمون استخدامی ثبت نام می نمایند، در صورت عدم ارائه اطلاعات صحیح (غیرواجد بودن) از شرکت در آزمونهای بعدی استخدامی شرکت ملی نفت محروم خواهند شد لذا داوطلبان می بایست پس از اطمینان کامل از دارا بودن شرایط ممتازی اقدام به ثبت نام نمایند.

برای نام نویسی در این آزمون به سایت http://azmoon.nioc.ir/(S(2hmj0ojpulkgsj55ciq5nf55))/Home.aspx مراجعه کنید.

۱۹ بهمن ۱۳۸۷ ۱۹:۳۹
کد خبر: 3057
    
ثبت نام ۳ بهمن ۱۳۸۹
تجدید نظر در پرونده شکایت ۵ دی ۱۳۹۰

با سلام بنده در آزمون استخدامی سال 84و85 شرکت کردم و در آزمون کتبی قبول شدم ولی بعد مانع حظورم در مصاحبه شدند با اینکه برایم دعوت نامه فرستاده بودند. بعد از مدتی که شکایت خود را به اداره تامین نیروی انسانی شرکت نفت فرستادم که توصیه نامه دفتر ریاست جمهوری و نامه معرفی بنیاد شهید استان هم ضمیمه ان شده بود هیچ جوابی دریافت نکردم.

فرستنده: جبار طرفی لفته زاده
ایمیل: yaber.torfi@yahoo.com

 

جانبازی ۱۵ بهمن ۱۳۹۰

سلام می خواستم بدونم فرزندان جانباز طبق ایین نامه از تطبیق رشته تحصیلی معاف هستند می توانند در رشته دیگر امتحان بدن.من رشته کامپیوتر هستم اگر برق می خواستند می توانم امتحان بدم.

ثبت نام ۱۹ بهمن ۱۳۹۰

لیسانس عمران،فرزند جانباز30%،برادرزاده شهید کمال همایونی(که کارمند سابق خط لوله شرکت نفت بوده )
فرستند: حمید همایونی
ایمیل: hhom.civil@gmail.com

شرکت نفت ۱۹ بهمن ۱۳۹۰

سلام پرویز نسایی ناشنوا و متاهل هستم فوق دیپلم تربیت بدنی . عضو تیم ملی والیبال ناشنوایان المپیک مقام چهارم .بیکارم خواهش میکنم کمک بکار شرکت نفت

سوال ۲۱ بهمن ۱۳۹۰

می خواستم بدونم کسی که مدرک کارشناسی ناپیوسته داره بایدمجموع معدل کاردانی وکارشناسی رودرنظر بگیره یامعدل فقط دوره کار شناسی

درخواست کار ۲۱ بهمن ۱۳۹۰

دارای مدرک فوق دیپلم رشته الکتروتکنیک و دانشجویی ترم آخر مهندسی برق کارت پایان خدمت دارم پدرم رزمنده بوده...تقاضابرای کاردارم با تشکر از شما
نام فرستنده: نیما رستمی
ایمیل: nd.rostami@gmail.com

شرکت نفت ۲۱ بهمن ۱۳۹۰

من راننده شرکت نفت در اهواز هستم و دیپلم یرق صنعتی دارم تقاضای کار در همان شرکت رو در رشته خودم دارم تشکر
نام فرستنده: احسان مشکوری
ایمیل: ehsanmashkoorei90@yahoo.com

جویای کار ۲۱ بهمن ۱۳۹۰

سلام من کیهان رحمانی هستم با مدرک کارشناسی ارشد حسابداری و معدل 15.3 جویای کار هستم اگه کاری بود حتما خبرم کنید
نام فرستنده: کیهان رحمانی
ایمیل: keyhan_rahmani177@yahoo.com

کار ۲۲ بهمن ۱۳۹۰

سلام من احسان رجبی هستم دارای مدرک فوق دیپلم نرم افزار کامپیوتر و دانشجوی مهندسی کارشناسی و اشنا به نرم افزار ها و officو حسابداری هلو و کارهای تاسیساتی میباشم و کارت پایان خدمت و گواهی نامه رانندگی هم دارم و 22ساله میباشم لطفا برای کار و شرکت در ازمون ها مرا راهنمایی کنید با تشکر 09364046560

نام فرستنده: احسان رجبی
ایمیل:upsset@yahoo.com

کار ۲۲ بهمن ۱۳۹۰

ببخشید این سایتی که معرفی کردید برای ثبت نام که مهلتش تمام شده الان من باید چه کار کنم؟ 09364046560
نام فرستنده: احسان رجبی
ایمیل:upsset@yahoo.c

سوال ۲۲ بهمن ۱۳۹۰

سلام من یه مدرک کاردانی دارم و یه کارشناسی ناپیوسته "می تونم با کاردانی برم سرکار
نام فرستنده: مرشدی یکتا
ایمیل: hmorshedi70@yahoo.com

جویای کار ۲۲ بهمن ۱۳۹۰

سلام اینجانب مهندس برق قدرت و جویای کار هستم.
نام فرستنده: محمد ثاقب منش
ایمیل: ms6_2012@yahoo.com

استخدامی جدید ۲۲ بهمن ۱۳۹۰

سلام می خواستم ببینم شرکت نفت در سال 91 آزمون استخدامی خواهد داشت یا خیر ، ممنون میشم جواب را با ایمیلم بفرستید با تشکر وسپاس فراوان
نام فرستنده: علی محمد صالحی پور
ایمیل: alimohamad.1980@yahoo.com

در خواست کار ۲۳ بهمن ۱۳۹۰

با سلام اینجانب دارای مدرک کارشناسی شیمی محض با معدل 15.09 جویای کار می باشم.
نام فر:ستنده: پریسا یوسفی
ایمیل: parisayousefi65@yahoo.com
 

جویای کار ىرشرکت نفت ومناطق نفت خیز ۲۳ بهمن ۱۳۹۰

باسلام و خسته نباشید دارای 7 سال 9 ماه سابقه کار دارم و میخواستم بدونم در با داشتن 36 سال و کارشناسی مدیریت بازرگانی با معدل62/15 امیدی برای جذب در شرکت نفت دارم یا خیر و میتونم در آزمون کتبی و مصاحبه شرکت نفت و مناطق نفت خیز شرکت کنم.
فرستنده: راضیه علی باززاده
ایمیل: razihe50@yahoo.com

استخدام ۲۳ بهمن ۱۳۹۰

با سلام اینجانب دارای کارشناسی مدیریت دولتی و دارای کارت خدمت.وفرزنده کارمند بازنشته حراست مارون اهواز هستم با27سال خدمت
نام فرستنده: مصطفی صنافی

استخدام ۲۳ بهمن ۱۳۹۰

کارشناس مدیریت دولتی .دارای کارت خدمت سربازی .فرزند کارمند بازنشسته 09377558153
نام فرستنده: مصطفی صنافی

جویای کار در شرکت نفت با تخصص پایپینگ ۲۳ بهمن ۱۳۹۰

من فوق دیپلم مکانیک گرایش تاسیسات دارم وگواهینامه جوشکاری با فرایند قوس الکتریکی درجه یک هم دارم وبا اصول اجرای پایپینگ آشنایی دارم ومدرک طراحی پایپینگ با نرم افزار PDMSهم دارم همچنین گواهینامه تاسیسات گاز رسانی ازفنی و حرفه ای دارم.21سال سن دارم پایان خدمت دارم.شناسنامه صادره از بندر گناوه استان بوشهر
نام فرستنده: دانیال هاشمی
ایمیل: www.dani_8940@yahoo.com
 

جویای کار در شرکت نفت با تخصص پایپینگ ۲۳ بهمن ۱۳۹۰

سلام من فوق دیپلم مکانیک گرایش تاسیسات دارم وگواهینامه جوشکاری با فرایند قوس الکتریکی درجه یک هم دارم وبا اصول اجرای پایپینگ آشنایی دارم ومدرک طراحی پایپینگ با نرم افزار PDMSهم دارم همچنین گواهینامه تاسیسات گاز رسانی ازفنی و حرفه ای دارم.21سال سن دارم پایان خدمت دارم.شناسنامه صادره از بندر گناوه است.استان بوشهر.دارای دو سال ونیم سابقه بسیج و از خانواده ایثارگر میباشم
نام فرستنده: دانیال هاشمی
ایمیل: www.dani_8940@yahoo.com

سوال ۲۳ بهمن ۱۳۹۰

سلام.این جانب دارای مدرک کارشناسی عمران 25 ساله با معدل 16 میخواستم ازتون بپرسم پدرم بیش از 20 سال سابقه کاری در شرکت نفت را دارد آیا امکانی وجود دارد منو راهنمایی کنید که چگونه می توانم به یومن ایشان البته به صورت قانونی وارد شرکت شوم همچنین تاریخ ثبت نام آزمون سال 91 را اعلام کنید ممنون
نام فرستنده: محمد رضایی
ایمیل: azin.bana@gmail.com

در جستجوی پیشرفت کاری ۲۳ بهمن ۱۳۹۰

با سلام اینجانب سمیرا کلاته فارغ التحصیل مقطع کارشناسی در رشته مدیریت صنعتی با 4 سال و شش ماه سابقه در زمینه برنامه ریزی و کنترل پروژه و مسول امور مالی می باشم. فوق العاده فعال، مشتاق، پیگیری در زمینه های مختلف هستم. با سپاس فراوان
نام فرستنده: سمیرا کلاته
ایمیل: s_kalateh_mh@yahoo.com

علیرضا البوغبیش ۲۳ بهمن ۱۳۹۰

سلام اینجانب دارای مدرک دیبلم نقشه برداری بامعدل 14.60 دارای بایان خدمت متولد 1/5/ 1367 ساکن ماهشهر جویای کار هستم

سوال ۲۳ بهمن ۱۳۹۰

ایا فارغ والتحصیلان موسسات غیرانتفاعی میتواننددرازمون استخدامی شرکت نفت شرکت کنند.
نام فرستنده: زهرا
ایمیل: zahra_9064@yahoo.com

جویای کار ۲۳ بهمن ۱۳۹۰

با سلام اینجانب دارای مدرک کارشناسی مهندسی ساخت وتولید دارای زبان انگلیسی جویای کار می باشم.
نام فرستنده: ولی اله شاهبازی
ایمیل: vali_shahbazi64@yahoo.com

تعداد نمایش:۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ بعدی >
۳۱۶ مورد پیدا شد. صفحه ۱ از ۱۳.


 نظر جدید 

نام فرستنده :  
ایمیل :    
عنوان :
توضیح : *
لطفا کدی را که در شکل زیر می بینید، وارد کنید:
(کوچک یا بزرگ بودن حروف مهم نیست)
  *
 
* = ضروری 

Powered By RADCOM