درباره ما|تماس با ما|نقشه سایت|پیوند|
English
۵ ربيع الاول ۱۴۴۰ | Tue, November 13, 2018 | سه شنبه، ۲۲ آبان ۱۳۹۷ | ۲۱:۵۱
 
نسخه چاپی ارسال به دوستان

در دیزی باز است حیای گربه کجاست؟
ایران پترو - انتخابات دوازدهم برگزار شد ؛ به چه ترتیبی؟ گزینه پیروز این انتخابات معرفی شد ؛ با چه ترتیبی؟ با وجود تخلفات گسترده دولتی مخصوصا نفتی ! شورای نگهبان صحت این انتخابات را تایید کرد ؛ به چه ترتیبی؟ حامیان دست کم 16 میلیونی کاندیدای پیروز اما بازنده تمکین کردند با چه ترتیبی؟ حالا در چنین وضعیتی "وزارت نفت" که نه "لانه فتنه" از طریق مزدوران خبرپراکنی اش مدام آرای متقلبانه انتخابات دوازدهم را به رخ می کشند و با تکیه بر اعلام آرا به شیوه تقلبکارانه هنوز دولت تقلبی دوازدهم شروع به کار نکرده مدام خط و نشان می کشند که ال می کنیم و بل می کنیم چرا که مردم در روز 29 اردیبهشت گفتند ال کنید و بل کنید! درست است که می گویند ، وقاحت و بی چشم و رویی هم حدی دارد اما در سپهر سیاسی مدیران موجود در دولت یازدهم مخصوصا از نوع نفتی اش نه حد دارد نه حدود! مجریان دولتی مخصوصا نفتی که در جریان برگزاری انتخابات در جلوی چشم مردم و پشت سر آنها هر آنچه تقلب و فریب بود انجام دادند! تا در نهایت دوباره گزینه ای را به عنوان رییس جمهور معرفی کنند که حتی مدرک تحصیلی اش هم قلابی است و متقلبانه!! به راستی با چه

ایران پترو - انتخابات دوازدهم برگزار شد ؛ به چه ترتیبی؟ گزینه پیروز این انتخابات معرفی شد ؛ با چه ترتیبی؟

با وجود تخلفات گسترده دولتی مخصوصا نفتی ! شورای نگهبان صحت این انتخابات را تایید کرد ؛ به چه ترتیبی؟

حامیان دست کم 16 میلیونی کاندیدای پیروز اما بازنده تمکین کردند با چه ترتیبی؟

حالا در چنین وضعیتی "وزارت نفت" که نه "لانه فتنه" از طریق مزدوران خبرپراکنی اش مدام آرای متقلبانه انتخابات دوازدهم را به رخ می کشند و با تکیه بر اعلام آرا به شیوه تقلبکارانه هنوز دولت تقلبی دوازدهم شروع به کار نکرده مدام خط و نشان می کشند که ال می کنیم و بل می کنیم چرا که مردم در روز 29 اردیبهشت گفتند ال کنید و بل کنید!

درست است که می گویند ، وقاحت و بی چشم و رویی هم حدی دارد اما در سپهر سیاسی مدیران موجود در دولت یازدهم مخصوصا از نوع نفتی اش نه حد دارد نه حدود!

مجریان دولتی مخصوصا نفتی که در جریان برگزاری انتخابات در جلوی چشم مردم و پشت سر آنها هر آنچه تقلب و فریب بود انجام دادند! تا در نهایت دوباره گزینه ای را به عنوان رییس جمهور معرفی کنند که حتی مدرک تحصیلی اش هم قلابی است و متقلبانه!! به راستی با چه رویی چنین گستاخی پیشه کرده اند؟

در دیزی باز است حیای گربه کجاست؟؟

--------------

منبع: کانال تلگرامی از نفت چه اثر؟

 

۲۲ خرداد ۱۳۹۶ ۱۵:۱۹
کد خبر: 15784
    


 نظر جدید 

نام فرستنده :  
ایمیل :    
عنوان :
توضیح : *
لطفا کدی را که در شکل زیر می بینید، وارد کنید:
(کوچک یا بزرگ بودن حروف مهم نیست)
  *
 
* = ضروری 

Powered By RADCOM