درباره ما|تماس با ما|نقشه سایت|پیوند|
English
۶ ربيع الاول ۱۴۴۰ | Wed, November 14, 2018 | چهارشنبه، ۲۳ آبان ۱۳۹۷ | ۰۴:۳۹
 
نسخه چاپی ارسال به دوستان

تهمت جهانگیری به احمدی نژاد / رسانه ملی اجازه دفاع بدهد

ایران پترو - جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری در مناظره روز جمعه 8 اردیبهشت دولت آقای احمدی نژاد را متهم کرد که بنزین سرطان زا در تهران توزیع کرد!

به گزارش ایران پترو به نقل از نفت نیوز؛ ادعای خلاف واقع معاون اول آقای روحانی در حالی است که تمام سیستم های نظارتی مسئول این موضوع و مجلس نهم طی گزارش رسمی سرطان زا بودن بنزین تولیدی پتروشیمی ها را تکذیب کردند.

نکته حائز اهمیت اینکه آقای نوبخت سخنگوی دولت نیز در جمع خبرنگاران سرطان زا بودن بنزین تولید داخل را رد کرد.

در دولت قبل پس از تحریم صادرات بنزین به کشور، متخصصان داخلی با طرحی ابتکاری از محصولات پتروشیمی بنزین تولید کردند و بدین ترتیب طرح فشار به کشور از طریق تحریم و کمبود بنزین با شکست مواجه شد.

در دولت نهم و دهم چندین پروژه جدید پالایشگاهی نیز احداث یا بهینه سازی شد که با افتتاح کامل آنها ایران در زمره کشورهای صادر کننده بنزین قرار می گیرد.
در دولت آقای خاتمی علاوه بر رشد ده درصدی مصرف بنزین، هزینه واردات این فرآورده از 200 میلیون دلار در انتهای دولت سازندگی به 6 میلیارد دلار در پایان دولت خاتمی رسید ولی این رشد مصرف با اجرای طرح هدفمندی رایانه ها و سهمیه بندی در دولت نهم و دهم متوقف شد.

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۵:۲۴
کد خبر: 15608
    
بدون عنوان ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۶

شایسته است آقای جهانگیری بجای تهمت زدن به دیگران ، به ملت ایران توضیح دهد به چه دلیل دولت یازدهم از مفسدان بانک تجارت کرمان حمایت نموده و نه تها مانع مجازات مفسدان شده بلکه از سال 92 تا به امروز از طریق بانک مرکزی بیش از 9 هزار میلیارد بدون سود و بدون کارمزد به همین مفسدان پرداخت نموده در حالیکه فرزندان ملت ایران برای دریافت وام ناچیز ازدواج در جلوی بانکها صف کشیده اند ، مگر بیت المال مسلمین پول تنها متعلق به مفسدان است ؟

تعداد نمایش:۱
۱ مورد پیدا شد. صفحه ۱ از ۱.


 نظر جدید 

نام فرستنده :  
ایمیل :    
عنوان :
توضیح : *
لطفا کدی را که در شکل زیر می بینید، وارد کنید:
(کوچک یا بزرگ بودن حروف مهم نیست)
  *
 
* = ضروری 

Powered By RADCOM