درباره ما|تماس با ما|نقشه سایت|پیوند|
English
۸ ربيع الاول ۱۴۴۰ | Fri, November 16, 2018 | جمعه، ۲۵ آبان ۱۳۹۷ | ۰۴:۵۲
 
نسخه چاپی ارسال به دوستان

کلید تدبیر در "قرارگاه سازندگی" چرخید ایران صادرکننده بنزین شد

ایران پترو - مسئول روابط عمومی و تبلیغات سپاه با اشاره به راه اندازی پالایشگاه ستاره خلیج فارس در آینده نزدیک گفت: پالایشگاه ستاره خلیج فارس نه تنها مملکت را از واردات بنزین بی نیاز می کند بلکه امکان صادرات بنزین را برای کشور فراهم خواهد کرد.

به گزارش ایران پترو ، مسئول روابط عمومی و تبلیغات سپاه پاسداران گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همانند دوران دفاع مقدس در حوزه سازندگی کشور خوش درخشیده و با سرعت شتابان به سمت جلو در حال حرکت است.

سردار «رمضان شریف» با اشاره به این جمله که سپاه با جهاد، همت و بهره گیری از نیروهای با تجربه یک ظرفیت عظیم فنی به عنوان قرارگاه سازندگی در کشور ایجاد کرده است، اظهارداشت: خوشبختانه پیچیده‌ترین پروژه‌های سرنوشت‌ساز کشور امروز به وسیله قرارگاه و جوانان ایرانی اجرا می‌شود.

مسئول روا بط عمومی و تبلیغات سپاه پاسداران از جمله کارکردهای مهم سپاه در حوزه سازندگی را ایجاد روحیه امید و عینیت بخشی به شعار ما می توانیم در جامعه اعلام کرد و گفت: این نهاد انقلابی شعار "ما می توانیم" را در کشور به منصه ظهور رسانده است.

وی در ادامه با بیان اینکه ایران پس از سالها برخورداری از منابع عظیم نفت و گاز با احداث پالایشگاه ستاره خلیج فارس در حوزه واردات بنزین بی نیاز خواهد شد، افزود: این پروژه به همت قرارگاه سازندگی و حمایت دولتمردان احداث و در آینده نزدیک به بهره برداری می رسد.

شریف با عنوان اینکه پالایشگاه ستاره خلیج فارس نه تنها مملکت را از واردات بنزین بی نیاز می کند بلکه امکان صادرات بنزین را برای کشور فراهم خواهد کرد، اظهارداشت: نقشی که سپاه در حوزه عمران، آبادانی و سازندگی کشور تاکنون انجام داده کمتر از دوران دفاع مقدس نیست منتهابه دلیل فشار رسانه ای دشمنان این بخش از توانمندی های سپاه به خوبی در جامعه بروز و ظهور پیدا نکرده است.

۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۲۰:۰۴
کد خبر: 15577
    


 نظر جدید 

نام فرستنده :  
ایمیل :    
عنوان :
توضیح : *
لطفا کدی را که در شکل زیر می بینید، وارد کنید:
(کوچک یا بزرگ بودن حروف مهم نیست)
  *
 
* = ضروری 

Powered By RADCOM