درباره ما|تماس با ما|نقشه سایت|پیوند|
English
۸ ربيع الاول ۱۴۴۰ | Fri, November 16, 2018 | جمعه، ۲۵ آبان ۱۳۹۷ | ۰۴:۵۶
 
نسخه چاپی ارسال به دوستان

وزیر نفت بخواند / "کار" با نامه نگاری پیش نمی رود اقدام باید و عمل!
ایران پترو – از وقتی شبکه خبری نفت و انرژی "ایران پترو" متوجه شد وزیر نفت و تیم مدیریتی اش آن نبودند که باید! سه سالی می گذرد! ایران پترو همان طور که به عنوان "اولین" رسانه خبری در حوزه نفت از معرفی شدن زنگنه برای تصدی پست وزارت ، استقبال و تمام قد حمایت کرد به عنوان اولین رسانه نیز در مقابل وزیر نفت و تیم مدیریتی اش جبهه گرفت و در همین راستا با هشدار و تذکرهای پی در پی به او و معاونانش تلنگر زد بلکه سر عقل آمده در رفتار خصمانه و عاری از حس وطن پرستانه ، تجدیدنظر کنند!رفتار خصمانه ای که به جز دور و بریها ! نسبت به خودیها در همه سطوح بروز می دادند و در اقدامی تراژدیک دوستانه اش را نسبت به غیر خودیها(از انگلیس گرفته تا آمریکا) در همه سطوح ابراز می کردند.بروز رفتارهای خصمانه نسبت به خودی و دوستانه نسبت به غیر خودی طی این مدت به اینگونه نبوده که تابلو بوده باشد بلکه کاملا حرفه ای و برنامه ریزی شده بوده است به طوری که تا همین چند هفته پیش اگر کسی می گفت اینها دل در گرو آن طرف آبی های چشم آبی دارند و ساخت و پاخت های پشت پرده دارند و جیک و بوکشان با آن طرفی ها یکی است !

خیلی راحت "دار و دسته" زنگنه ، زنگ طلبکاری را به صدا در می آوردند و چه الم شنگه بازیها هم که به پا نمی کردند!

حالا که برجام منعقد و خیلی مسائل پشت پرده در دوران کذایی پسا برجام غبار روبی شده است دیگر سره از ناسره مشخص و خوب و بد هویدا گشته است چرا که معما چون حل شود آسان شود !

حالا در چنین شرایطی روابط عمومی وزارت نفت روز گذشته نامه ای را رسانه ای می کند که بخوانید و ببینید! رهبر انقلاب از ما راضی است و بر همین اساس هم وزیر نفت نامه ای خطاب به "معظم له" به رشته تحریر درآورده و کتبا از رضایت ایشان تشکر و قدردانی کرده است.

اگر چه جای شکرش باقی است که امثال زنگنه وزیر نفت و دار و دسته اش برای حفظ ظاهر و خودی نشان داده شدن خود هم که شده دست به قلم می شوند و برای رهبری نامه فدایت شوم می نویسند اما این عزیزان دل باید بدانند زمانه زمانه ی هوش است و ذکاوت! گذشت آن زمان که هر دولت بر سر کار می آمد هشت سال تمام می توانست گند بزند و خرابکاری کند و تازه بعد از هشت سال مردم متوجه بشوند که ای داد بیداد باید سکان هدایت کشور را به حزب و گروه مخالف ایشان سپرد!

بله زمانه زمانه هوشمندی است ! در چنین زمانی ای به سرعت دوست و دشمن شناسایی شده و محبوب با همین سرعت به منفور تبدیل می شود!

در چنین شرایطی از نامه نگاری هم کاری بر نمی آید آنچه مسلم است همگان به دنبال اقدام هستند و عمل اگر غیر از این بود چه نیاز بود نامی که بر سر در سال گذشته ، گذاشته شد! بر سر در سال جاری هم نصب شود؟ آن هم با جزییات آن هم با دو دو تا چهار تا؟ به راستی چه نیازی بود؟

۱۵ فروردین ۱۳۹۶ ۰۱:۲۱
کد خبر: 15532
    


 نظر جدید 

نام فرستنده :  
ایمیل :    
عنوان :
توضیح : *
لطفا کدی را که در شکل زیر می بینید، وارد کنید:
(کوچک یا بزرگ بودن حروف مهم نیست)
  *
 
* = ضروری 

Powered By RADCOM