درباره ما|تماس با ما|نقشه سایت|پیوند|
English
۵ ربيع الاول ۱۴۴۰ | Tue, November 13, 2018 | سه شنبه، ۲۲ آبان ۱۳۹۷ | ۲۱:۳۷
 
نسخه چاپی ارسال به دوستان

آقای سخنگو گنده گویی ! گنده گو!!
ایران پترو – فرشید ترکاشوند: آقای نوبخت سخنگوی گنده گوی دولت در نمایشگاه مطبوعات ، با کوله باری از توهم! گنده گویی را از دره سفسطه به قله مغالطه برده و از چکادِ بی معرفتی به خط الراس بی تدبیری و ناامیدی کشانده است!! وی که دوروز پیش در نشستی خبری در نمایشگاه مطبوعات درافشانی می کرده خطاب به قاضی القضات کشور گفته منظور رییس جمهور از رسانه های هتاک رسانه هایی بوده است که برای هتاکی حاشیه امن دارند.در این خصوص گفتنی هایی هست .اول اینکه فرض محال ، محال نیست اوکی شما خوب رسانه های به گفته شما هتاک بد ولی آیا جرم هتاکی سنگین تر است یا جرم دزدی از خزانه بیت المال توسط دولتی های نجومی؟ نجومی هایی که شما و امثال شما آنها را ذخیره انقلاب می خوانید و در مقام حمایت از آنها که به راستی دزدان بیت المال شایسته ترین لقب برای ایشان است، بر می آیید.

ایران پترو – فرشید ترکاشوند: آقای نوبخت سخنگوی گنده گوی دولت در نمایشگاه مطبوعات ، با کوله باری از توهم! گنده گویی را از دره سفسطه به قله مغالطه برده و از چکادِ بی معرفتی به خط الراس بی تدبیری و ناامیدی کشانده است!! وی که دوروز پیش در نشستی خبری در نمایشگاه مطبوعات درافشانی می کرده خطاب به قاضی القضات کشور گفته منظور رییس جمهور از رسانه های هتاک رسانه هایی بوده است که برای هتاکی حاشیه امن دارند.در این خصوص گفتنی هایی هست .

اول اینکه فرض محال ، محال نیست اوکی شما خوب رسانه های به گفته شما هتاک بد ولی آیا جرم هتاکی سنگین تر است یا جرم دزدی از خزانه بیت المال توسط دولتی های نجومی؟ نجومی هایی که شما و امثال شما آنها را ذخیره انقلاب می خوانید و در مقام حمایت از آنها که به راستی دزدان بیت المال شایسته ترین لقب برای ایشان است، بر می آیید.

دوم آنکه چرا شما و دار و دسته شما مدام منظور دار صحبت می کنید به طوری که بعد از هر بار درافشانی مجبور می شوید منظور  از درافشانی های کذا و کذایتان را تشریح و تبیین کنید؟یعنی شمایان که خود را اسوه تدبیر و امید ذکر می کنید توانایی سخنرانی به سبکی که منظور دار نباشد ندارید؟ البته داستان منظور در دولت فخیمه یازدهم دامنه دار است و این رشته سر دراز دارد چه این دولت که گویی متخصص تفسیر در منظور است در تشریح منظور های آمریکا و اروپا ید طولایی دارد و در این راستا در مقام سخنگوی اینان مدام در حال تفسیر منظورهای آمریکایی ها و اروپایی ها به نفع آنها و به ضرر ما هستند!! به راستی این چه تدبیر و امید و اعتدالی است که از نوک پا تا پیشانی غرق در بی تدبیری و ناامیدی و عدم اعتدال است؟

سوم که آن رسانه هایی که منظور شماست و هتاک می خوانید چون مواردی نظیر دزدانِ دولتیِ بیت المال و نجومی ها را افشا کرده و می کنند هتاک برمی شمارید؟ اگر هتاکی این است که پس آقا جان ایران پترو همه افتخارش به این هتاکی هاست و در این راه از ابتدا تا کنون که چندین و چندسال و به اندازه عمر چند دولت قدمت دارد همواره هتاکی کرده و خواهد کرد چرا که چنین هتاکی هایی آرزوست خارج از ملاحظه فلان حزب و گروه و باند و دسته و گروه!! این موضوع را ما اما در ایران پترو چه آن زمان که برای مثال آقای قاسمیِ به قول شمایان سپاهی! وزیر نفت بود و چه حالا که آقای زنگنه به قول ما عضو جریان خاص وزیر نفت است به اثبات رسانده ایم....در دوره وزارت آقای قاسمی وقتی به مصوبه تبدیل وضعیت نیروهای مظلوم پیمانکاری شاغل در وزارت نفت بی توجهی نشان داده شد ایران پترو پای اجرای این مصوبه شاهرگ گذاشت و گزارش پشت گزارش منتشر کرد بر علیه آقای قاسمی ای که به واسطه میدان دادن به شرکت های نفتی ایرانی باید نماد اقتصاد مقاومتی در حوزه نفت برشمرد و به احترامش کلاه از سر برداشت و سر تعظیم فرود آورد...و اما آقای زنگنه ! ایشان وقتی از طریق اداره کل روابط عمومی اش فهمید ایران پترو اگر برای وزارت او سنگ تمام گذاشته نه بر اساس باند بازی بلکه بر اساس شرایط موجود و حفظ منافع ملی بوده است وقتی فهمید ایران پترو خریدنی نیست و گوش به فرمان نیست و آدم و نوکر کسی نمی شود چشم بر همه حمایت های این شبکه خبری در حمایت های انتخاباتی از روحانی در دوره یازدهم بست و بعد از آن نیز چشم بر همه حمایت های همین شبکه خبری در حمایت از به وزارت رسیدن خودش در نفت بست و در صدد تخریب و تخطئه و تخقیر ایران پترو برآمد و در این راه از هیچ هتاکی ای هم دریغ نکرد و در این باره مثالی به عنوان اندکی از بسیار اینکه اوپک گازی قرار شد در ایران برگزار شود وزارت نفت از ایران پترو خواست آگهی این اجلاس را به طور رایگان در بهترین جای سایت منتشر کند و ایران پترو اما تمام و کمال چنین کرد در این حالت آیا حداقل اصول انسانی حکم نمی کند وزارت نفت دولت روحانی از ایران پترو برای حضور در همین اجلاس دعوت به عمل آورد؟ آیا وقتی وزارت نفت دعوت نامه برای ایران پترو نمی فرستد هتاکی ای بالاتر از این هم می شود متصور شد ؟؟

و اما چهارم: خدا به دولت یازدهم "تدبیر" بدهد تا "امید" برای اصلاح این دولت افزایش یابد.

۲۰ آبان ۱۳۹۵ ۲۱:۲۵
کد خبر: 15393
    


 نظر جدید 

نام فرستنده :  
ایمیل :    
عنوان :
توضیح : *
لطفا کدی را که در شکل زیر می بینید، وارد کنید:
(کوچک یا بزرگ بودن حروف مهم نیست)
  *
 
* = ضروری 

Powered By RADCOM