درباره ما|تماس با ما|نقشه سایت|پیوند|
English
۶ ربيع الاول ۱۴۴۰ | Wed, November 14, 2018 | چهارشنبه، ۲۳ آبان ۱۳۹۷ | ۰۳:۵۳
 
نسخه چاپی ارسال به دوستان
این است مبارزه با فساد؟
گزارش میدانیِ خبرنگار "ایران پترو" از هماهنگی های مشکوک در ساختمان مرکزی وزارت نفت + تصاویر
ایران پترو – چهار روز از مراجعه حضوری "ایران پترو" به دفتر کار وزیر نفت گذشته و ایشان هنوز به یک سوال فقط یک سوال این شبکه خبری که می خواست چشم در چشم از وی بپرسد ، پاسخ نداده است.سوالی که درباره اتهامی است که او به رسانه ها وارد ساخته مبنی بر اخذ رشوه از آقای بابک زنجانی! آقای وزیری که مدام از ادعای برخورد گسترده با فساد در وزارت نفت سخن می راند و در همین راستا اخیرا رسانه ها را به اخذ رشوه از آقای زنجانی متهم کرده! آیا می داند بیخ گوش خودش و در محل کارش چه خبر است؟ اگر نمی داند جهت اطلاع ایشان و وقوف مردم شریف ایران ، همان مردمی که دیدند و شنیدند وزیر نفت در رسانه ملی چطور به رسانه ها انگ رشوه خواری زد ، گزارش زیر منتشر می شود:

خبرنگار ایران پترو گزارش داد: شیوه پاسخگویی به ارباب رجوع در طبقه همکفِ ساختمان مرکزی وزارت نفت تبعیض آمیز ، شائبه برانگیز و مشکوک است.

خبرنگار ایران پترو روز چهارشنبه 29 مهرماه 94 از ساعت 12 ظهر تا 16:30 (چهار ساعت و نیم) در طبقه همکف ساختمان مرکزی وزارت نفت حضور داشته و از نزدیک دیده است که شیوه پاسخگویی به ارباب رجوع در این ساختمان که دفتر کار وزیر نفت در طبقه پانزدهم آن قرار دارد ، شبهه ناک است.

این گزارش حاکی است ، ارباب رجوع بعد از ورود به طبقه همکف ساختمان مرکزی وزارت نفت برای حضور در طبقات این ساختمان و مراجعه به بخشهای مختلف اداری اش، ابتدا می بایست از طریق بخش اطلاعات و سپس حراست این وزارتخانه واقع در طبقه همکف اقدام کنند با این ترتیب که شماره داخلی واحد مربوط را می گیرند و واحد مربوط نیز به اطلاعات و حراست این وزارتخانه می گوید که برگه و مجوز ورود به طبقات را برای ارباب رجوع صادر کنند یا خیر.

بر اساس مشاهدات میدانی خبرنگار ایران پترو آنچه در این بین مبهم می نماید بروز مساله مشکوکی است که علاوه بر دور بودن از مولفه هایی مبتنی بر تکریم ارباب رجوع ، توهین به ارباب رجوع تلقی شده شائبه هایی مبنی بر ضد و بندهای پشت پرده را نیز در اذهان تداعی می کند.

به گزارش ایران پترو ، وزارت نفت در حال حاضر شیوه پاسخگویی به ارباب رجوع را بر اساس نحوه پوشش و نوع ملیت تعریف کرده است به طوری که ارباب رجوع به سه دسته تقسیم بندی شده اند یک دسته آنها که خارجی اند و کرواتی! دسته دیگر آنها که ایرانی اند و جعبه های شیرینی به دست دارند و دسته سوم نیز آنها که نه خارجی اند و نه جعبه های شیرینی به دست دارند .این دسته اگر چه ایرانی اند اما جزو ارباب رجوع هایی به حساب می آیند که فرایند مربوط به هماهنگی های آنها برای ورود به طبقات نه تنها دیرتر از سایرین انجام می شود که در مواردی اصلا انجام نمی شود و در طبقه ی همکف باید در انتظار هماهنگی بمانند و به امید گشایش روی صندلی ها بنشینند.

به گزارش خبرنگار ایران پترو ، دسته اول از ارباب رجوع ها که همان خارجی ها هستند برای ورود به طبقات نیازی به مراجعه چشم در چشم در بخش اطلاعات و مکالمه تلفنی و اخذ برگه و مجوز ندارند ، همین که وارد طبقه همکف ساختمان مرکزی وزارت نفت می شوند از دور به بخش اطلاعات دستی تکان می دهند و اسمی زمزمه می کنند و بخش اطلاعات نیز سری تکان می دهد و با صدای بلند به حراست می گوید "حلِ هماهنگِ"...

دسته دوم اما شیرینی به دست های ایرانی هستند.این ارباب رجوع ها برای ورود به طبقات اگر چه ملزم به مراجعه چشم در چشم در بخش اطلاعات و مکالمه تلفنی و اخذ برگه هستند اما تمامی این مراحل برای آنها در چشم بر هم زدنی سپری می شود و مجوز ورود می گیرند.

دسته سوم اما، انبوه ارباب رجوع های ایرانی ای هستند که شیرینی به دست نیستند.این دسته معمولا کار هماهنگی آنها طول می کشد و بعضا ضمن ارائه توضیحات طولانی به بخش اطلاعات ، می بایست با شماره تلفن های داخلی مختلفی از طبقات مختلف تماس برقرار کنند تا مگر موفق به اخد برگه شوند و مجوز ورود به طبقات را بگیرند. وزارت نفت به بعضی از ارباب رجوع هایی که در زمره دسته سوم هستند با وجود طی مراحل طولانی جهت هماهنگی ، برگه نمی دهد و برای آنها مجوز ورود صادر نمی کند.حالا می خواهد آن خانم موقر ، متین و متشخصی باشد که مدام تاکید می کرد من مربی نفت هستم یا آن آقای جوان ، خوش هیکل و ورزشکاری باشد که مدام تصریح می کرد من بازیکن تیم امید نفت هستم...

آقا جان ! خانم جان ! تا شما باشید زین پس دست خالی به ساختمان مرکزی وزارت نفت نروید!

شیرینی است دیگر و معجزه نفتی اش !

پس لطفا معجزه شرینی فراموش نشود !

به نفت اگر می روید با شیرینی رفت باید ...

اگر نه با یک مو بور و چشم آبی رفت باید ...

اگر نه به نفت رفت نباید ...

خسته می شوید!

تحقیر می شوید!

از ما گفتن!

نفت 4

نفت 8

نفت 6

نفت 2

نفت 1

نفت 5

نفت 7

نفت 3 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
خبر مرتبط:

گزارش خبرنگار ایران پترو از مراجعه به ساختمان مرکزی وزارت نفت + تصویر نامه به وزیر نفت درباره بابک زنجانی
 

۴ آبان ۱۳۹۴ ۰۶:۰۲
کد خبر: 14612
    
بدون عنوان ۱۲ آبان ۱۳۹۴

برای وزارت نفت متاسفم.مرگ بر آمریکا مرگ بر انگلیس مرگ بر منافق

تعداد نمایش:۱
۱ مورد پیدا شد. صفحه ۱ از ۱.


 نظر جدید 

نام فرستنده :  
ایمیل :    
عنوان :
توضیح : *
لطفا کدی را که در شکل زیر می بینید، وارد کنید:
(کوچک یا بزرگ بودن حروف مهم نیست)
  *
 
* = ضروری 

Powered By RADCOM