درباره ما|تماس با ما|نقشه سایت|پیوند|
English
۶ ربيع الاول ۱۴۴۰ | Wed, November 14, 2018 | چهارشنبه، ۲۳ آبان ۱۳۹۷ | ۰۴:۵۱
 
نسخه چاپی ارسال به دوستان
ایران پترو گزارش می دهد
وزارت نفت تا کجا پیش می رود؟ / تیر خلاص به اقتصاد مقاومتی شلیک می شود؟
ایران پترو – اظهارات نسنجیده در خصوص افزایش تولید نفت کشور در حساس ترین روزهای بازار ، مذاکرات پی در پی و نشست و برخاست های زودتر از موعد و بی موقع با کشورهای تحریم کننده در حساس ترین روزهای رسیدگی به پرونده هسته ای مان ، کم محلی به شرکت های داخلی که در دوران تحریمهای ظالمانه سخت ترین روزها را سپری کردند اما کمر خم نکردند تا پرچم استقامت بالا بماند ، استقبال از شرکت های خارجی ای که در دوران تحریمهای ظالمانه سخت ترین روزها را برایمان رقم زدند تا اقتصاد کشور کمر خم کند و پرچم استقامت پایین آید ، افزایش قیمت خوراک پتروشیمی هایی که با وجود تحریم خوب کار کردند تا چرخ صنعت بچرخد به گونه ای که انگار تحریمی در کار نبوده آن هم در روزهایی که احتمال برداشته شدن تحریم قوت گرفته است ! همه و همه اقداماتی است که طی ماه های اخیر از سوی وزارت نفت به ریاستِ ژنرال و شیخ الوزرای این وزارتخانه مهندس بیژن نامدار زنگنه انجام شده است.

به گزارش شبکه خبری نفت و انرژی ایران پترو ، وقتی قیمت های نفت به دلیل عرضه بیش تر از تقاضا مدام رو به کاهش گذاشته است وزیر نفت ایران می آید و می گوید ما حتی اگر نفت 20 دلار هم بشود با هر قیمتی تولید نفت خود را افزایش خواهیم داد تا بدین ترتیب سیر نزولی بهای نفت شتاب گیرد.

وقتی نتیجه نهایی برجام هنوز روشن و مشخص نشده و تحریمها هنوز برداشته نشده وزیر نفت ایران می اید و با هیات های اقتصادی انگلیس ، فرانسه ، آلمان و ... در ساختمان مرکزی نفت عکس های یادگاری می گیرد تا بدین ترتیب از یک سو شرکت های مظلوم اما دلاورِ ایرانی سرخورده و "دریده" شوند و از دیگر سو شرکت های ظالم خارجی گستاخ تر و "دریده تر" شوند!

وقتی پتروشیمی های کشور که در روزهای سخت تحریم دلاورانه چرخ صنعت را به چرخش درآورده اند ، در روزهای برداشته شدن احتمالی تحریم ، پاداش دلاوری های خود را نمی گیرند هیچ ، با افزایش قیمت خوراک به نوعی مجازات هم می شوند !

همه و همه در کنار هم "نشانه" می شوند.نشانه هایی که به نظر می رسد در روزهای رفع قطعی تحریمها ! اگر که فرا رسند ، با شلیک تیر خلاص! پیام نهایی آنها صادر می شود.

به گزارش ایران پترو ، با این اوصاف ! به نظر می رسد دلاوران اقتصادی و نیروهای مقاوم ایرانی ای که در دوران سخت تحریم اقتصاد مقاومتی از خود بروز داده اند و حالا اما دارند مسلسلی شلیک می خورند ، هنوز تیر خلاص نخورده اند.

لذا به نظر می رسد تیر خلاص در دوران پسا تحریم اگر فرا رسد و برداشته شدن تحریمها اگر برداشته شوند ، شلیک خواهد شد.

لذا به نظر می رسد فتنه ای در راه است.

فتنه ای که این بار سیاسی نیست چرا که به نظر می رسد اقتصادی است؟

فتنه ای که آخرین فشنگ آن در خشابِ تفنگِ ضد مقاومت جا خوش کرده است تا در موعد مورد اشاره ماشه اش کشیده تیر خلاصش شلیک شود...!

۲۲ شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۲۱
کد خبر: 14259
    
بدون عنوان ۲۲ شهریور ۱۳۹۴

تا دیروز ببه شرکت های ایرانی گیر می دادید حالا بند کردید به خارجی ها ؟ ایرانی ها عزیز شدن بخدا ما ایرانیا کلا و در مجموع مشکل داریم جسارت نباشه ها خودمو عرض کردم البته!!!!!

فقط ایران ۲۲ شهریور ۱۳۹۴

کیف کردم.قشنگ نوشتید.در ضمن به نظرم اگه دیروز به شرکتای ایرانی گیر دادید لابد خیر و صلاحشونو می خواستین. ماملن معلوم الان که موقع دفا تمام قد از اوناست دارید خوب دفا می کنید تبارک لله

تعداد نمایش:۱
۲ مورد پیدا شد. صفحه ۱ از ۱.


 نظر جدید 

نام فرستنده :  
ایمیل :    
عنوان :
توضیح : *
لطفا کدی را که در شکل زیر می بینید، وارد کنید:
(کوچک یا بزرگ بودن حروف مهم نیست)
  *
 
* = ضروری 

Powered By RADCOM