درباره ما|تماس با ما|نقشه سایت|پیوند|
English
۶ ربيع الاول ۱۴۴۰ | Wed, November 14, 2018 | چهارشنبه، ۲۳ آبان ۱۳۹۷ | ۰۴:۲۷
 
نسخه چاپی ارسال به دوستان
با دشمنان مدارا !! با دوستان ...!!
آقای زنگنه ، وزارت نفتِ شما نه دوستی می داند نه دشمنی می تواند
ایران پترو – بعد از نخستین نشست خبری گزینشی ای که حدود یک سال پیش روابط عمومی وزارت نفت برای وزیر نفت بر پا کرد این وزارتخانه در دومین نشست خبری گزینشی ای که روز گذشته ( سه شنبه 3 شهریور 94) برای وزیر نفت برگزار کرد شبکه خبری نفت و انرژی "ایران پترو" را نیز در این نشست به گوشه "حذف" انداخت.طبق گزارشهایی که رسانه های حاضر در این نشست منتشر ساخته اند بیژن زنگنه وزیر نفت در این نشستِ گزینشی ِ به اصطلاح خبری در پاسخ به سوالی گفته است: " همه می‌دانند که ما همان‌طور که مرد دوستی هستیم مرد جنگیم." به گزارش شبکه خبری نفت و انرژی "ایران پترو" ، وزیر نفت در این نشست سخنان بی پشتوانه و عاری از صداقت را پی در پی بازگو کرده است.ایران پترو بررسی و تبیین یک به یک آنها را به مجال دیگری وامی گذارد و فعلن به کنکاش همین مورد می پردازد: " همه می‌دانند که ما همان‌طور که مرد دوستی هستیم مرد جنگیم." آقای وزیر در حالی این سخنان را بر زبان آورده و در فضای رسانه ها آن هم رسانه های گزینشی ! از لفظ "همه" استفاده کرده است که هر آن کس نداند "ایران پترو" می داند زنگنه و گروهش نه اهل دوستی اند و نه مالِ جنگ !

ایشان در همین دو سال به اثبات رسانده اند که نه دوستی می دانند و نه جنگ می توانند! پس نه مرد دوستی اند و نه مرد جنگ ! چرا؟ ایران پترو توضیح می دهد:

1 - آقای زنگنه و افراد دور و بر او اگر مرد دوستی بودند با رسانه های نفتیِ وطن دوست و میهن پرستی مثل ایران پترو که فارغ از گرایش های سیاسی برای نشستن ایشان روی کرسی وزارت از هیچ تلاشی دریغ نکردند دوستی می کردند.پس وقتی با دوست دست دوستی نمی دهید شما را چه به کلمه مقدسِ "دوستی".

2 – آقای زنگنه و افراد دور و بر او اگر مرد جنگ بودند با رسانه های بیگانه که با تمرکز بر براندازی فعالیت می کنند ، مهربان نبودند و به آنها مهر نمی ورزیدند.پس وقتی با دشمنان مهربان و با دوستان نامهربانید ، شما را چه به کلمه مقدسِ "جنگ" .

به هر حال ، شبکه خبری نفت و انرژی "ایران پترو" روز گذشته و بعد از نشست خبری وزیر نفت با گوشی های موبایلِ مسوولان روابط عمومی وزارت نفت تماس گرفت و دوستانه و محترمانه به آنها متذکر شد که اولین نشست خبری وزیر نفت ناجوانمردانه "ایران پترو" را حذف کردید ، دومین نشست خبری ایشان نیز به همین شیوه رو آوردید.حالا سوالات "ایران پترو" جمع شده و روی هم تلنبار شده است.ایران پترو می خواهد وزیر نفت را ببیند و سوالاتش را از او بپرسد .

آقای رزاق پناه ، یکی از مسوولان روابط عمومی وزارت نفت در این رابطه به ایران پترو گفته است چشم و ایران پترو هم به ایشان گفته است بی بلا.

ایران پترو حالا اما منتظر است.

۴ شهریور ۱۳۹۴ ۱۴:۲۴
کد خبر: 14204
    


 نظر جدید 

نام فرستنده :  
ایمیل :    
عنوان :
توضیح : *
لطفا کدی را که در شکل زیر می بینید، وارد کنید:
(کوچک یا بزرگ بودن حروف مهم نیست)
  *
 
* = ضروری 

Powered By RADCOM