درباره ما|تماس با ما|نقشه سایت|پیوند|
English
۶ ربيع الاول ۱۴۴۰ | Wed, November 14, 2018 | چهارشنبه، ۲۳ آبان ۱۳۹۷ | ۰۴:۰۹
 
نسخه چاپی ارسال به دوستان

وزیر پیشنهادی نفت قول داد به وعده هایش عمل کند
ایران پترو – وزیر پیشنهادی نفت با اعلام رفع دغدغه‌ها و خواسته‌های نمایندگان از طریق عمل به وعده‌های خود، اظهار کرد: حل مسائل داخلی وزارت نفت نخستین برنامه من در این وزارتخانه است.

"رستم قاسمی" درگفت‌و گو با خبرنگارخانه ملت، با اشاره به رایزنی‌های روز یکشنبه خود با نمایندگان مجلس شورای اسلامی، گفت: تولید نفت در کشور، یکی از بزرگترین نگرانی‌ها و خواسته‌های نمایندگان مجلس بود که با من مطرح ‌کردند.

وزیر پیشنهادی نفت با اعلام اینکه افزایش بهره‌برداری از میدان‌های مشترک گازی و نفتی از دیگر خواسته‌های نمایندگان است، افزود: برای تحقق خواسته‌های نمایندگان و رفع نگرانی آنها، برنامه‌های زیادی را به نمایندگان ارائه داده‌ام.

قاسمی با تاکید بر عمل به وعده‌های خود طبق برنامه‌های اعلام شده، خاطرنشان کرد: حل مشکلات و مسائل داخلی وزارت نفت نخستین برنامه من در این وزارتخانه است.

وی با شاره به ضرورت حضور نیروهای متخصص در وزارت نفت، تاکید کرد: در بکارگیری نیروهای انسانی در وزارت نفت حتما به این نکته توجه جدی خواهم کرد که افراد به کار گرفته شده به درد این وزارتخانه بخورند.

تغییردرمعاونت‌های وزارت نفت با نظر مستقیم من صورت می‌گیرد

قاسمی افزایش میزان تولید نفت در کشور را از دیگر برنامه‌های ویژه خود در وزارت نفت اعلام کرد و درباره نحوه تعیین مدیران این وزارتخانه نیز گفت: تغییر در معاونت‌های وزارت نفت حتما با نظر مستقیم خود من صورت خواهد گرفت.

وزیرپیشنهادی نفت در خصوص موضوع کسب رای اعتماد از مجلس، با اعلام اینکه رای اعتماد من بستگی به نظر نمایندگان دارد، خاطرنشان کرد: پس از کسب رای اعتماد، مشخص کردن ترکیب مدیران ارشد وزارت نفت برایم در اولویت قرار دارد.
-----------------------------------------------------------------
خبر مرتبط:

کاربر ایران پترو: آقای قاسمی دم خروس را باور کنیم یا قسم حضرت عباس؟

۱۰ مرداد ۱۳۹۰ ۱۴:۱۲
کد خبر: 11829
    


 نظر جدید 

نام فرستنده :  
ایمیل :    
عنوان :
توضیح : *
لطفا کدی را که در شکل زیر می بینید، وارد کنید:
(کوچک یا بزرگ بودن حروف مهم نیست)
  *
 
* = ضروری 

Powered By RADCOM